Supermoto w Słomczynie

Pojechali w Słomczynie! Ekipa @SM racing zameldowała się w minioną niedzielę 25 sierpnia na Autodrom Słomczyn i
zorganizowała IV rundę MP i PP Supermoto oraz IV rundę Otwartego Pucharu Polski SM. Jednocześnie były to
zawody, które stanowiły przedostatni przystanek zmagań w tegorocznym kalendarzu, bo fani Supermoto spotkają się jeszcze
5 października na Tor Kielce.
Wśród startujących w upalnej pogodzie znalazła się reprezentacja Wyczóła. W klasie Pitbike 160 Junior Paweł
Kałdowski wrócił z pucharem za 3 miejsce. W klasie Mistrzostw Polski Maciej Wiśniewski
wywalczył w dwóch biegach 24pkt co pozowoliłona uplasowanie sie na pozycji 9. Świetnie zaprezentowała się Ola Kotowska
Nasza klubowiczka zdecydowała się na start w klasie C2 (nitka toru z odcinkiem terenowym), gdzie dojchała na 11 pozycji oraz wyścig w klasie C4, gdzie wywalczyła 9 pozycję.