III runda MP i PP Pitbike SM

3-4 sierpnia ponownie zawodypitbike.pl zawitały na Kartodrom Bydgoszcz, gdzie w sobotę
została rozegrana III runda Pucharu Polski Pitbike SM, a dzień później III runda Mistrzostwa Polski Pitbike SM.
Jednocześnie był to przedostatni przystanek przed wielkim finałem zmagań we wrześniu na Torze Słomczyn.
W pierwszym dniu świetnie poradziła sobie Aleksandra Kotowska zgarniając 2 miejsce w
klasie Stock 150, a Patryk Kałdowski uzyskał 11 wynik w tej samej klasie. Natomiast w klasie najmocniejszych minimotocykli
SuperPit Patryk Kałdowski zakończył zmagania na 2 pozycji. Finalnie w Pucharze Polski klub LKT Wyczół Gościeradz
z dorobkiem 260 punktów zajmuje 10 miejsce.
Niedziela nie rozpieszczała uczestników piękną pogodą jak w sobotę, i popołudniu na @Kartodrom Bydgoszcz
zmaganiom Mistrzostw Polski towarzyszył lekki opad deszczu. Czy to przeszkodziło zawodniczkom i zawodnikom? Zdecydowanie nie!
Podobnie jak w sobotę, w barwach Wyczóła w klasie Stock 150 o punkty walczyła Ola Kotowska, kończąc zmagania na 5 pozycji oraz Patryk Kałdowski, który
finalnie ukończył zmagania na miejscu 9. Klasa SuperPit to tradycyjnie występ Patryka Kałdowskiego, który powtórzył sukces z soboty i ponownie zajął 2 miejsce.
W klasyfikacji klubowej Mistrzostw Polski Wyczół zajmuje 11 miejsce.
Serdecznie gratulujemy! Meldujcie się z nami 7 i 8 września w Słomczynie na finalowych rundach Pucharu i Mistrzostw Polski.