Supermoto w Słomczynie

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Pojechali w Słomczynie! Ekipa @SM racing zameldowała się w minioną niedzielę 25 sierpnia na Autodrom Słomczyn i
zorganizowała IV rundę MP i PP Supermoto oraz IV rundę Otwartego Pucharu Polski SM. Jednocześnie były to
zawody, które stanowiły przedostatni przystanek zmagań w tegorocznym kalendarzu, bo fani Supermoto spotkają się jeszcze
5 października na Tor Kielce.
Wśród startujących w upalnej pogodzie znalazła się reprezentacja Wyczóła. W klasie Pitbike 160 Junior Paweł
Kałdowski wrócił z pucharem za 3 miejsce. W klasie Mistrzostw Polski Maciej Wiśniewski
wywalczył w dwóch biegach 24pkt co pozowoliłona uplasowanie sie na pozycji 9. Świetnie zaprezentowała się Ola Kotowska
Nasza klubowiczka zdecydowała się na start w klasie C2 (nitka toru z odcinkiem terenowym), gdzie dojchała na 11 pozycji oraz wyścig w klasie C4, gdzie wywalczyła 9 pozycję.