Patryk Kałdowski zdobywa Puchar Polski!

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Czwarta i jednocześnie ostatnia runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Pitbike Supermoto za nami.
Zawodniczki i zawodnicy zameldowali się 7 i 8 września 2024 na Autodrom Słomczyn, aby ostatni raz
powalczyć w sezonie 2024 markowego Pucharu i Mistrzostw. Czy było gorąco?
Oczywiście, ale nie tylko za sprawą wysokiej temperatury wywołanej żarem
lejącym się z bezchmurnego nieba. Atmosferę podgrzewała rywalizacja o cenne punkty w klasyfikacji
sezonu a jak wiecie swoje 3 grosze dołożyli nasi klubowicze!

Aleksandra Kotowska w sobotnich zmaganiach Pucharu Polski w pierwszym wyścigu Stock 150 zajęła 3 miejsce.
Drugi wyścig to niestety awaria silnika i odległe 17 miejsce. Finalnie w PP sezonu 2024 Ola zajmuje 5 miejsce!
Niedziela to rywalizacja w Mistrzostwach Polski i w tych zmaganiach Ola wywalczyła 7 miejsce a 28 punktów
za ten występ pozwoliło na uzyskanie 4 miejsca w klasyfikacji sezonu.

Patryk Kałdowski w sobotę zdobywa najniższy stopień podium w klasie SuperPit
co przypieczętowało zdobycie 1m w klasyfikacji sezonu Pucharu Polski!!! W niedzielnych zmaganiach Mistrzostw Polski
Patryk po mocnej walce zakończył rywalizację na 2 miejscu SuperPit.
Finalnie nasz klubowicz kończy sezon MP na 4 pozycji.

Paweł Kałdowski na ostatniej rundzie PP klasy Stock 150 wywalczył 14 pozycję, dzięki czemu
sezon kończy na 7 miejscu. Dzień później podczas zmagań Mistrzostw Polski po dwóch wyścigach Paweł
zameldował się na 11 pozycji i sezon MP na miejscu 10.

Dzięki zaangażowaniu Oli, Pawła i Patryka LKT Wyczół Gościeradz zajął w klasyfikacji zespołowej 9 miejsce
w Pucharze Polski oraz 11 w Mistrzostwa Polski. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wyników! Z naszej strony
chcemy również podziękować wszystkim, którzy pomagali, wspierali i sponsorowali naszych klubowiczów w startach
w sezonie 2024 Pucharu i Mistrzostw Polski Pitbike SM.