III runda MP i PP Pitbike SM

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

3-4 sierpnia ponownie zawodypitbike.pl zawitały na Kartodrom Bydgoszcz, gdzie w sobotę
została rozegrana III runda Pucharu Polski Pitbike SM, a dzień później III runda Mistrzostwa Polski Pitbike SM.
Jednocześnie był to przedostatni przystanek przed wielkim finałem zmagań we wrześniu na Torze Słomczyn.
W pierwszym dniu świetnie poradziła sobie Aleksandra Kotowska zgarniając 2 miejsce w
klasie Stock 150, a Patryk Kałdowski uzyskał 11 wynik w tej samej klasie. Natomiast w klasie najmocniejszych minimotocykli
SuperPit Patryk Kałdowski zakończył zmagania na 2 pozycji. Finalnie w Pucharze Polski klub LKT Wyczół Gościeradz
z dorobkiem 260 punktów zajmuje 10 miejsce.
Niedziela nie rozpieszczała uczestników piękną pogodą jak w sobotę, i popołudniu na @Kartodrom Bydgoszcz
zmaganiom Mistrzostw Polski towarzyszył lekki opad deszczu. Czy to przeszkodziło zawodniczkom i zawodnikom? Zdecydowanie nie!
Podobnie jak w sobotę, w barwach Wyczóła w klasie Stock 150 o punkty walczyła Ola Kotowska, kończąc zmagania na 5 pozycji oraz Patryk Kałdowski, który
finalnie ukończył zmagania na miejscu 9. Klasa SuperPit to tradycyjnie występ Patryka Kałdowskiego, który powtórzył sukces z soboty i ponownie zajął 2 miejsce.
W klasyfikacji klubowej Mistrzostw Polski Wyczół zajmuje 11 miejsce.
Serdecznie gratulujemy! Meldujcie się z nami 7 i 8 września w Słomczynie na finalowych rundach Pucharu i Mistrzostw Polski.