Patryk Kałdowski zdobywa Puchar Polski!

Czwarta i jednocześnie ostatnia runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Pitbike Supermoto za nami.
Zawodniczki i zawodnicy zameldowali się 7 i 8 września 2024 na Autodrom Słomczyn, aby ostatni raz
powalczyć w sezonie 2024 markowego Pucharu i Mistrzostw. Czy było gorąco?
Oczywiście, ale nie tylko za sprawą wysokiej temperatury wywołanej żarem
lejącym się z bezchmurnego nieba. Atmosferę podgrzewała rywalizacja o cenne punkty w klasyfikacji
sezonu a jak wiecie swoje 3 grosze dołożyli nasi klubowicze!

Aleksandra Kotowska w sobotnich zmaganiach Pucharu Polski w pierwszym wyścigu Stock 150 zajęła 3 miejsce.
Drugi wyścig to niestety awaria silnika i odległe 17 miejsce. Finalnie w PP sezonu 2024 Ola zajmuje 5 miejsce!
Niedziela to rywalizacja w Mistrzostwach Polski i w tych zmaganiach Ola wywalczyła 7 miejsce a 28 punktów
za ten występ pozwoliło na uzyskanie 4 miejsca w klasyfikacji sezonu.

Patryk Kałdowski w sobotę zdobywa najniższy stopień podium w klasie SuperPit
co przypieczętowało zdobycie 1m w klasyfikacji sezonu Pucharu Polski!!! W niedzielnych zmaganiach Mistrzostw Polski
Patryk po mocnej walce zakończył rywalizację na 2 miejscu SuperPit.
Finalnie nasz klubowicz kończy sezon MP na 4 pozycji.

Paweł Kałdowski na ostatniej rundzie PP klasy Stock 150 wywalczył 14 pozycję, dzięki czemu
sezon kończy na 7 miejscu. Dzień później podczas zmagań Mistrzostw Polski po dwóch wyścigach Paweł
zameldował się na 11 pozycji i sezon MP na miejscu 10.

Dzięki zaangażowaniu Oli, Pawła i Patryka LKT Wyczół Gościeradz zajął w klasyfikacji zespołowej 9 miejsce
w Pucharze Polski oraz 11 w Mistrzostwa Polski. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wyników! Z naszej strony
chcemy również podziękować wszystkim, którzy pomagali, wspierali i sponsorowali naszych klubowiczów w startach
w sezonie 2024 Pucharu i Mistrzostw Polski Pitbike SM.